ZOGA MOVEMENT - pohybová terapie

CHCETE SE CÍTIT LÉPE VE SVÉM TĚLE A UŽ JSTE ZKOUŠELI OPRAVDU VŠECHNO? ZOGA MOVEMENT ® je pro každého, kdo chce dosáhnout svobodného a vědomého pohybu v rozměru 4D. Využívá myofaciální spojení linií z konceptu Anatomy Trains, napomáhá vyvážit napětí ve všech směrech, vektorech, rovinách v našem těle v souladu se zemskou gravitací. V těchto kurzech vaše tělo rozhýbeme a protáhneme opravdu na každém jeho milimetru a budete se cítit po každé lekci jako noví. Nevěříte?  Přečtěte si recenze níž. 

CENA KURZU: 10 lekce/ 90minut/ maximální počat 10 účastníků 3500,-

 (platba probíhá následovně: zaplatíte nevratnou zálohu 700,- přes rezervační systém a na první lekci doplatíte zbylou část)

SLOVY LEKTORKY KAČKY - ZOGA je zábava ale také soustředěná práce se svým tělem. Pomůže vás s ním spojit, hledat, kde je problém a postupně jej odstraňovat  Zoga vás rozklouže a rozpohybuje tak, jako nic předtím. Cílem je rozpohybovat každou část ve vašem těle, abyste v něm už nikdy necítili že vás někde něco táhne, nepustí nebo vás pohyb bolí a omezuje.

  • Každý si z kurzu odnese 1-3 konkrétní cviky na doma 

Tento kurz je skvělý pro ty, kteří se chtějí cítit lépe ve svém těle, trápí je bolesti po úrazech a nebo to, že špatně dýchá. Je vhodný pro ty, kteří nechtějí zvolit individuální terapii ať už z finančních důvodů nebo z jakýchkoli jiných.  

Během prvních lekcí zhodnotím skupinu a na základě toho, co vidím na posturách účastníků  a jejích vzorcích pohybu volím bohaté a rozmanité pohybové sekvence. Každý kurz je tedy jiný. 

Výsledkem kurzu je lepší pocit v sobě samém. Bezbolestné tělo má také pozitivní vliv na vaši mysl. Máte prostor místo bolesti vnímat krásu života ještě většími doušky. Zoga movement je jedna z nejlepších věcí, co pro své tělo můžete udělat. Přečtěte si sami recenze klientů, kteří kurzem prošli níž. 

DŮLEŽITÉ: Berte tento kurz jako opravdovou terapii a závazek vůči sobě a svému tělu. Ne jen jako volnočasovou aktivitu a to že sil dětem na hodinu "zacvičit". Kurz bude mít největší dopad, když jej absolvujete celý. Každý týden se budeme věnovat jiné části, která nám dá dohromady krásný a smysluplný celek. 

RECENZE KLIENTŮ KURZU ZOGA MOVEMENT

TEREZA a její nekonečné bolesti spodních zad. 


LUCKA a její zkušenost s kolenem po operaci.

LADA, které ZOGA pomohla s dechem a uvolnění napětí v těle


SLOVY ZAKLADATELE konceptu ZOGA MOVEMENT INTEGRATION - Wojciecha Cackowskiho

ZOGA MOVEMENT INTEGRATION je pohybový, terapeutický přístup a transformační proces, který vás postupnou praxí přenese z úrovně, ve které se právě nacházíte, do vyšší úrovně biomechaniky vašeho těla. To znamená, že váš pohyb se stane mnohem volnější, svobodnější, přirozenější, expresivní a dovolí vám odpočívat přirozeně (ve vztahu ke gravitaci). Tělo začne své síly a pohyb distribuovat rovnoměrně do jednotlivých částí, jako jsou kosti, svaly, šlachy, klouby a všechny anatomické strukturyTo vám pomůže redukovat bolest, stres a napětí a kompresi v těle. Díky tomu se budete cítit více klidní, šťastnější, svobodnější, spokojenější a komfortně ve svém těle i v životě.