ZOGA MOVEMENT - pohybová terapie

CHCETE SE CÍTIT LÉPE VE SVÉM TĚLE A UŽ JSTE ZKOUŠELI OPRAVDU VŠECHNO? ZOGA MOVEMENT ® je pro každého, kdo chce dosáhnout svobodného a vědomého pohybu v rozměru 4D. Využívá myofaciální spojení linií z konceptu Anatomy Trains, napomáhá vyvážit napětí ve všech směrech, vektorech, rovinách v našem těle v souladu se zemskou gravitací. (zemská gravitace je to naše čtvrté D) V těchto kurzech vaše tělo rozhýbeme a protáhneme opravdu na každém jeho milimetru a budete se cítit po každé lekci jako noví. Nevěříte?  Přečtěte si recenze níž.

SLOVY LEKTORKY KAČKY - ZOGA je zábava ale také soustředěná práce se svým tělem. Pomůže vás s ním spojit, hledat, kde je problém a postupně jej odstraňovat  Zoga vás rozklouže a rozpohybuje tak, jako nic předtím. Cílem je rozpohybovat každou část ve vašem těle, abyste v něm už nikdy necítili že vás někde něco táhne, nepustí nebo vás pohyb bolí a omezuje.

  • Každý si z kurzu odnese 1-3 konkrétní cviky na doma 

Tento kurz je skvělý pro ty, kteří se chtějí cítit lépe ve svém těle, trápí je bolesti po úrazech a nebo to, že špatně dýchá. Je vhodný pro ty, kteří nechtějí zvolí individuální terapii.

Během prvních lekcí zhodnotím supinu a na základě toho, co vidím na posturách účastníků  a jejích vzorcích pohybu volím bohaté a rozmanité pohybové sekvence. Každý kurz je tedy jiný. 

Bezbolestné tělo má pak také pozitivní vliv na vaši mysl. Máte prostor místo bolesti vnímat krásu života ještě většími doušky. Zoga movement je to nejlepší, co pro své tělo můžete udělat. Přečtěte si sami recenze klientů. kteří kurzem prošli níž. 

RECENZE KLIENTŮ KURZU ZOGA MOVEMENT

LUCKA a její zkušenost s kolenem po operaci.

LADA, které ZOGA pomohla s dechem a uvolnění napětí v těle