YIN JÓGA

Máte toho hodně a fakt si potřebujete odpočinout? Tuhle lekci ocení všichni, kteří mají tělo v tenzi, přitahují ramena k uším, vržou zubama, jelikož pořád někde pospíchají a utíkají. Zkrátka lidé, kteří mají rychlý životní styl a chtěli by se naladit na víkend odpočinkem.

SLOVY MARKET - lekce, při které se roztečeme blahem a úplně se uvolníme. Pomalu, zlehka a do hloubky. Při těchto hodinách budeme směřovat k tomu, abychom se blaženě "odevzdali" a díky hlubokému protažení a otevření se ve svém těle cítili naprosto skvěle a uvolněně. Dost možná pak cestou ze studia budeme mít o dobrých deset čísel delší krok, jelikož naše kyčle poplují vzduchem úplně samy. První půlhodina po jinovce je s hlavou vysoko v oblacích ale s uvolněnýma nohama pevně na zemi ...


REZERVUJTE SI YIN JÓGU S MARKÉT - PÁTEK 17:30

SLOVY KAČKY - Hledáte lekci, kde se můžete chvilku "válet" a opravdu si hluboce odpočinout? V této lekci držíte pozice klidně i několik minut. Neděste se, jsou to pozice na zemi v sedu nebo lehu a díky pomůckám jsou velmi pohodlné. Speciální pomůcky zařídí pohodlí v pozicích, aby vás nic netáhlo, nebolelo, vy mohli dýchat, odpočívat a propadat se do naprostého uvolnění.