CORE JÓGA

Je vašim cílem posílit střed těla, dynamicky se protáhnout a kompenzovat zvedání činek ve fitku, běhání nebo jiné sportovní výkony? Tato lekce je vhodná pro muže a ambiciózní ženy, kteří chtějí objevovat hranice svého těla a nezajímá je jógová omáčka.  Zaměřuje se především na silný hluboký stabilizační systém, který může být zodpovědný za bolest spodních zad, pokud je slabý. Také se zaměřuje na povrchové břišní svaly, které jdou vidět, když si v létě sundáme triko.  

SLOVY MARKÉT - Lekce vhodná pro všechny, kteří rádi sportují, muže i ambiciózní ženy, kteří na tom s flexibilitou mohou být možná hůř. Dynamicky se protáhneme a najdeme soulad mezi aktivitou a pasivitou, nakoukneme také do tajů balancí na rukou, inverzí a hlavně se u toho upřímně pobavíme.

Silová jóga, při níž se jak se patří propojíme se středem těla a značně ho i otestujeme, zjistíme, že lehkost a nadhled se dá najít i v náročných pozicích - a možná si s sebou pak tuhle skutečnost zkusíme odnést i mimo sál a aplikovat ji také jinde v životě.

REZERVUJTE SI CORE JÓGU S MARKÉTOU - ST 19:30