CORE JÓGA a STRONG CORE

Je vašim cílem posílit střed těla, dynamicky se protáhnout a kompenzovat zvedání činek ve fitku, běhání nebo jiné sportovní výkony? Tato lekce je vhodná pro muže a ambiciózní ženy, kteří chtějí objevovat hranice svého těla a nezajímá je jógová omáčka.  Zaměřuje se především na silný hluboký stabilizační systém, který může být zodpovědný za bolest spodních zad, pokud je slabý. Také se zaměřuje na povrchové břišní svaly, které jdou vidět, když si v létě sundáme triko.  

SLOVY MARKÉT - Lekce vhodná pro všechny, kteří rádi sportují, muže i ambiciózní ženy, kteří na tom s flexibilitou mohou být možná hůř. Dynamicky se protáhneme a najdeme soulad mezi aktivitou a pasivitou, nakoukneme také do tajů balancí na rukou, inverzí a hlavně se u toho upřímně pobavíme.

Silová jóga, při níž se jak se patří propojíme se středem těla a značně ho i otestujeme, zjistíme, že lehkost a nadhled se dá najít i v náročných pozicích - a možná si s sebou pak tuhle skutečnost zkusíme odnést i mimo sál a aplikovat ji také jinde v životě.

KURZ CORE JÓGY STŘEDA 19:1O

STRONG CORE S BARBAROU

SLOVY BARBARY - Jste maminka? Zvedáte a nosíte děti?  Bolí Vás záda nebo trápí povislé bříško? Anebo chcete zpevnit pánevní dno? Ať už jste čerstvě po porodu nebo máte už děti odrostlé, tahle lekce je pro vás.

Nemusíte být maminka a přesto trpíte bolestmi zad nebo máte oslabené břišní svaly? Chcete se sebou začít něco dělat, ale nevíte, jak. Pak neváhejte, i pro Vás je tahle lekce ideální. 

Zaměříme se na pevný střed těla, posílení pánevního dna, zapracujeme na břišních svalech i svalech spodních zad. Spolu se protáhneme, zpevníme potřebné, uvolníme přetažené a na konci zrelaxujeme.
LEKCE STRONG CORE STŘEDA 9:30