ZIMNÍ JÓGA A HARMONIUM

PRANA DHARANA, DOTKNI SE ENERGIE

9. 12. v 9:00 - 10:40

Během tohoto workshopu vás čeká Hatha jóga se vším všudy. I s harmoniem!  Tento workshop s Terezou Slezákovou alias Jóga v souvislostech bude obsahovat asánovou praxi, pranayamu a meditaci se zaměřením na naši životní energii, neboli pránu.

PRANA DHARANA PRAXE, je totiž praxe zaměřená na vedení a koncentraci prány/energie skrze pohyb těla, dechu a energie k mysli. Skrze mantru k esenci bytí. Praxe vás naučí a popostrčí zase o kousek blíž k jemnějšímu aspektu našeho bytí, k uvědomění si své životní energie.
Navíc, Tereza přijede také s HARMONIEM, a vy tak během tohoto workshopu budete mít jedinečnou šanci pocítit na vlastní kůži nejen sílu jógy a dechu, ale také sílu mantry.

CENA za lekci je 400,-
Minimální počet účastníků pro uskutečnění workshopu je 6. 
STORNO: Rezervaci je možno zrušit nejpozději 7 dní před začátkem workshopu. V opačném případě je storno částka za WS 100%. Můžete za sebe najít náhradníka.           REZERVACE           

ZOGA MOVEMENT

PRUŽNÁ PÁTEŘ A ZDRAVÁ ZÁDA

10. 12. v 9:30 - 11:30


Věděli jste, že bolest krku může být způsobena nevhodným sedem? Bolesti zad obecně jsou jedním z nejčastějších problémů, obzvláště u sedavého zaměstnání. Proto se tento seminář zaměříme na naši páteř.

PÁTEŘ má funkci nejen OCHRANNOU pro naši míchu, aby nedošlo k jejímu poškození a ochrnutí těla, ale také NOSNOU, kdy zajišťuje oporu pro naše tělo a POHYBLIVOU - dovoluje předklon, záklon, úklon, rotaci a pérovací pohyby.

Projdeme si jednotlivé oblasti naší páteře a ukážeme si cviky, díky kterým páteř bezpečně rozpohybujeme a ulevíme si od bolesti.


CENA LEKCE: 600,-

Storno WS je možno nejpozději 7 dní před začátkem. Při stornu 7 a méně dní je storno 100% z ceny WS. Můžete za sebe sehnat náhradníka.


REZERVACE

PŘEDVÁNOČNÍ JÓGA A HARMONIUM

PRAXE PRO ZPOMALENÍ A UZEMNĚNÍ

13. 12. v 16:15 - 17:45


Téma bude Ganesh, pocit uzemnění, klidu, lehkosti a opuštění toho, co nám neslouží. Ať už to jsou strachy, obavy, úzkosti, stres, napětí, negativní myšlenky.

Ganesh je ten, který nám pomáhá překonávat překážky a zároveň nám do cesty staví ty, které potřebujeme pro nasměrování správným směrem v našem životě. Ganeshovi věnujeme i závěrečnou mantru a společně si na konci lekce uděláme malý kirtan.

Zároveň tato lekce bude také ukázkou, jak bude vypadat nový kurz Jóga, mantry & harmonium, který začne od ledna 2024.

CENA LEKCE: 300,-

Storno WS je možno nejpozději 7 dní před začátkem. Při stornu 7 a méně dní je storno 100% z ceny WS. Můžete za sebe sehnat náhradníka.


REZERVACE

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ LEKCE

HRAVÁ VINYASA

23. 12. v 16:45 - 18:00


Speciální vánoční Vinyasa lekce s Markét, během které ze sebe shodíte poslední vánoční starosti z příprav a shonu a dopřejete si prodloužené vánoční potěšení a odměníte sama sebe hravou jógou.

Čeká Vás asánová praxe pro podporu stability, schopnosti balancování a vytrvalosti v pozicích, praxe pranayamy a vedená meditace.

Pro nadcházející sváteční dny budete odcházet domů dobře naladěni a s úsměvem ve tváři.


CENA LEKCE: 280,-


REZERVACE