CENÍK A PRAVIDLA REZERVACÍ

Máte permanentky? Nemáme, šetříme přírodu a nechceme vás zahltit další kartičkou. Pokud si u nás do rezervačního systému dobijete kredit, automaticky se vám připíše bonus navíc a lekce tak budete mít za zvýhodněnou cenu.

 Za dobití 1000,- je bonus 50,- navíc, za dobití 1500,- je bonus 100,- navíc a za dobití 2000,- je bonus 170,- navíc což je lekce  ZDARMAPlatnost kreditu je 3 měsíce a nelze pak prodloužit. Prodloužit kredit můžete o 90 dní pouze dalším dobitím, kdy se prodlouží i stará částka. 

KURZY Z KREDITU REZERVOVAT NELZE A SLEVA SE NA NĚ NEVZTAHUJE. 

CENÍK:

OTEVŘENÁ LEKCE 60-70 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU Z KREDITU ... 160,-

 OTEVŘENÁ LEKCE 60-70 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU ... 170,- 

OTEVŘENÁ LEKCE 60-70 min.  NA MÍSTĚ ... 200,-

OTEVŘENÁ LEKCE 90 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU Z KREDITU ... cca 220,-

OTEVŘENÁ LEKCE 90 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU ... 230,-

 OTEVŘENÁ LEKCE 90 min. NA MÍSTĚ ... 260,-

DĚTSKÁ JÓGA PŘI REZERVACI V SYSTÉMU Z KREDITU ... cca 120,-

DĚTSKÁ JÓGA PŘI REZERVACI V SYSTÉMU ... 130,-

DĚTSKÁ JÓGA NA MÍSTĚ ... 160,-

REZERVACE S PLATBOU NA MÍSTĚ JE ZÁVAZNÁ!  POKUD NA LEKCI NEDORAZÍTE A NEOMLUVÍTE SE DO 12:00 BUDEME PO VÁS PLATBU ZPĚTNĚ VYŽADOVAT. Děkujeme za dodržování pravidel.  

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE ... 950,- až 1600,- dle délky lekce a lektorky

PRONÁJEM SÁLU ... 600,- 1.hodina a 200,- každá další 

WORKSHOPY EXTERNÍCH LEKTORŮ ... nelze hradit z kreditu, berte v potaz, když budete kredit dobíjet.


STORNO PODMÍNKY

LEKCE: Rezervaci můžete zrušit nejpozději 18 hodin před začátkem lekce. V případě, že na lekci nedorazíte, je částka za lekci nevratná. Ujistěte se, že jste toto riziko ochotni podstoupit. Pokud lekci zrušíte dřív než 18h předem, částka se vám připíše na kredit pro vaši další návštěvu, nevrátí se zpět na váš účet. 

WORKSHOPY: Rezervace je možno zrušit týden před začátkem workshopu. V opačném případě je storno 100% z ceny. V případě, že WS vede externí lektor (lektor, který nemá pravidelné lekce ve studiu)  nelze WS hradit z kreditu

MINIMÁLNÍ POČET PŘIHLÁŠENÝCH

Cvičíme od 3 přihlášených osob na lekci nebo 14% zaplněnosti lekce. 

JAK ZAPLATIT LEKCI ONLINE? 

1.  DOBIJTE SI KREDIT - Udělejte si profil v systému a přihlaste se do něj. V rezervačním systému máte možnost dobít si kredit a pohodlně pak můžete při rezervaci lekce odkliknout "platbu kreditem" a nemusíte pokaždé opisovat čísla z karty. Navíc při platbě kreditem máte lekce za zvýhodněnou cenu.

2. ZAPLAŤTE KARTOU - Udělejte si profil v systému a přihlaste se do něj. Každou lekci můžete zaplatit jednorázově kartou, stejně jako když si kupujete nové boty. Zadáte údaje své karty, nebo může zvolit platbu Apple pay či Google pay. 

Pokud v systému není rezervace uhrazena, nezaplacená rezervace se smaže. 

CO KDYŽ MI ZBÝVAJÍ NA KREDITU DROBNÉ ?

V tomto případě si můžete dobít kredit nový a příště se k tomu stávajícímu a nebo nám neváhejte napsat a domluvíme se na doplatku v našem studiu v hotovosti či QR kódem tak, abyste kredit vypotřebovali celý.