CENÍK A PRAVIDLA REZERVACÍ

Máte permanentky? Nemáme, šetříme přírodu a nechceme vás zahltit další kartičkou. Pokud si u nás do rezervačního systému dobijete kredit, automaticky se vám připíše bonus navíc a lekce tak budete mít za zvýhodněnou cenu.

 Za dobití 1000,- máte 50,- navíc, za dobití 1500,- máte 100,- navíc a za dobití 2000,- máte 170,- navíc což je lekce a kousek ZDARMAPlatnost kreditu je 3 měsíce a nelze pak prodloužit.

CENÍK:

OTEVŘENÁ LEKCE 60-70 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU Z KREDITU ... 160,-

 OTEVŘENÁ LEKCE 60-70 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU ... 170,- 

OTEVŘENÁ LEKCE 60-70 min.  NA MÍSTĚ ... 200,-

OTEVŘENÁ LEKCE 90 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU Z KREDITU ... cca 220,-

OTEVŘENÁ LEKCE 90 min. PŘI REZERVACI V SYSTÉMU ... 230,-

 OTEVŘENÁ LEKCE 90 min. NA MÍSTĚ ... 260,-

DĚTSKÁ JÓGA PŘI REZERVACI V SYSTÉMU Z KREDITU ... cca 120,-

DĚTSKÁ JÓGA PŘI REZERVACI V SYSTÉMU ... 130,-

DĚTSKÁ JÓGA NA MÍSTĚ ... 160,-

WORKSHOPY EXTERNÍCH LEKTORŮ ... nelze hradit z kreditu 

STORNO PODMÍNKY

LEKCE: Rezervaci můžete zrušit nejpozději 18 hodin před začátkem lekce. V případě, že na lekci nedorazíte, je částka za lekci nevratná. Ujistěte se, že jste toto riziko ochotni podstoupit. Pokud lekci zrušíte dřív než 18h předem, částka se vám připíše na kredit pro vaši další návštěvu, nevrátí se zpět na váš účet. 

WORKSHOPY: Rezervace je možno zrušit týden před začátkem workshopu. V opačném případě je storno 100% z ceny. V případě, že WS vede externí lektor (lektor, který nemá pravidelné lekce ve studiu)  nelze WS hradit z kreditu

MINIMÁLNÍ POČET PŘIHLÁŠENÝCH

Cvičíme od 2 přihlášených osob na lekci. 

JAK ZAPLATIT LEKCI ONLINE? 

1.  DOBIJTE SI KREDIT - v rezervačním systému máte možnost dobít si kredit a pohodlně pak můžete při rezervaci lekce odkliknout "platbu kreditem" a nemusíte pokaždé opisovat čísla z karty. Navíc při platbě kreditem máte lekce za zvýhodněnou cenu.

2. ZAPLAŤTE KARTOU - každou lekci můžete zaplatit jednorázově kartou, stejně jako když si kupujete nové boty. Jen je lekce dražší, než kdybyste ji platili z kreditu.

Pokud v systému není rezervace uhrazena, nezaplacená rezervace se smaže.