JAKOU LEKCI SI VYBRAT? 

HATHA JÓGA 

Toužíte po sebepoznání a uvolnění těla i mysli? Cesta k sobě. Královna jógových cest a stylů. Lekce pomalejšího charakteru, kde se potkáte sami se sebou, uvolníte svou mysl, protáhnete a uvolníte své fyzické tělo. V pokročilejších lekcích jsou součástí meditace, které ásánovou praxi podtrhnou.

SLOVY KAČKY - Hatha jóga vychází z tantry, mé lekce jsou tedy zaměřeny na to, abychom rozšiřovali své vědomí a stávali se díky jógové praxi lepší verzí nás samotných. Jednotlivé lekce mých kurzů jsou jednou svižné, jednou velmi pomalé vedoucí nás do našeho nitra. Očekávejte ode mě na lekcích Hatha jógy jak kvalitní pohybovou sekvenci, tak jógovou filozofii a úvod do praxe, která nás zrovna čeká.

POWER JÓGA 

Hledáte výzvu a zároveň hravý způsob jak protáhnout a posílit vaše tělo? Power jóga nám okamžitě přinese dobrou náladu a povzbuzení do života. Podporuje cirkulaci krevního oběhu, lymfatický systém a nervovou soustavu. Pomůže budovat silné a štíhlé svaly, zlepší vám flexibilitu těla a přirozenou flexibilitu těla. Naučíte se věřit svému tělu i v těžkých pozicích, které jste si  nemysleli že zvládnete. Power joga je fun a pomůže vás přivest do přítomnosti.

SLOVY LEKTORKY KATKY CRINION - Power jóga je dynamický styl jógy, která chce vědomě rozvinout sílu a podpořit sama sebe. Důležité je zde propojení dechu s pozicemi (ásanami) a vědomá koncentrace při jógové praxi. To vše s velikým respektem ke svému tělu. Svoje hodiny neplánuju, ale raději je přizpůsobím svým studentům v daný den a nabízím jim, aby experimentovali se svou praxí a praktikovali hrou a se zvědavostí.

REZERVOVAT LEKCI

ZOGA MOVEMENT

CHCETE SE CÍTIT LÉPE VE SVÉM TĚLE A UŽ JSTE ZKOUŠELI OPRAVDU VŠECHNO? ZOGA MOVEMENT ® je pro každého, kdo chce dosáhnout svobodného a vědomého pohybu v rozměru 4D. Využívá myofaciální spojení linií z konceptu Anatomy Trains, napomáhá vyvážit napětí ve všech směrech, vektorech, rovinách v našem těle v souladu se zemskou gravitací. (zemská gravitace je to naše čtvrté D) V těchto kurzech vaše tělo rozhýbeme a protáhneme opravdu na každém jeho milimetru a budete se cítit po každé lekci jako noví. Nevěříte?  Přečtěte si recenze níž.

Pohybová terapie, která má za cíl to, abyste se ve svém těle cítili svobodně a neměli pocit, že vás někde něco táhne a nepustí do pohybu. Vhodná pro ty, kteří řeší bolesti těla, nepříjemnosti po úrazech a nic jiného nepomáhá.

REZERVOVAT KURZ

VINYASA JÓGA

Toužíte po dynamickém pohybu a možná pár kapkách potu? Vinyasa jóga je dokonalé splynutí dynamického pohybu a dechu. Rozmanité lekce jógy, které vás budou bavit a dodají vám tolik potřebnou energii, vykouzlí úsměv na tváři a posílí vaše tělo i mysl.

SLOVY ELIN Pokud rádi plynule přecházíte mezi jednotlivými pozicemi a baví vás posouvat a pozorovat v lehkosti své hranice stability a flexibility, je tato lekce pro vás. Jestli se na konci týdne cítíte unavení, strnulí, bez nálady, tady se rozproudíte, uvolníte a budete s úsměvem připraveni prožít víkendové dny. Věřím, že se během lekce “stanete pohybem”, přepracované racio a mentálno si odpočine, vy se budete cítit spokojení, klidní a poplynete na vlně pohody. Podpoříme sílu, rozpracujeme ztuhlost, uvolníme napětí, a tak se podpoří zdraví fyzické, ale také mentální a duševní


REZERVOVAT LEKCI

PILATES

Lekce vhodná pro ty, kteří chtějí hubnout, tvarovat tělo a budovat dlouhé, štíhlé svaly. Aby naše tělo mohlo pálit tuky, potřebujeme svaly, které tuky spalují a používají je jako svoji energii. Tohle je lekce, kde je spolu s kačkou vytvoříte. Pilates je také vhodnou metodou pro odstraňování diastázy, rozestupu břišních svalů.

SLOVY KATKY - Proč na Pilates? Myslíte, že se budete na Pilates nudit a nezacvičíte si? Opak je pravdou! Pokud Pilates necítíte tak to neděláte dobře, protože po každé hodině byste měli cítit spoustu nových svalů, které jste předtím neznali

CORE YOGA 

Je vašim cílem posílit střed těla, dynamicky se protáhnout a kompenzovat zvedání činek ve fitku, běhání nebo jiné sportovní výkony? Tato lekce je vhodná pro muže a ambiciózní ženy, kteří chtějí objevovat hranice svého těla a nezajímá je jógová omáčka.  Zaměřuje se především na silný hluboký stabilizační systém, který může být zodpovědný za bolest spodních zad, pokud je slabý. Také se zaměřuje na povrchové břišní svaly, které jdou vidět, když si v létě sundáme triko.  

SLOVY MARKÉTY - Silová jóga, při níž se jak se patří propojíme se středem těla a značně ho i otestujeme, zjistíme, že lehkost a nadhled se dá najít i v náročných pozicích - a možná si s sebou pak tuhle skutečnost zkusíme odnést i mimo sál a aplikovat ji také jinde v životě.

REZERVOVAT LEKCI

FYZIO JÓGA 

Jste po úraze, byla vám doporučena rehabilitace? Nebo vás trápí bolesti těla a potřebujete na sebe být víc opatrní? Máte potřebu se trošku víc ponořit do techniky a provedení jednotlivých jógových pozic? Je vašim jógovým cílem zdravé tělo, které nebolí? Zkuste Fyzio jógu a přečtěte si recenze klientů níže.

SLOVY SISY - Lekce vhodná po úrazech, problémy se zády, krční páteří nebo třeba bolestmi hlavy. V této lekci uvolníte to, co je přetažené a posílíte to, co je třeba.  Lekce je vhodná pro ty, kteří se chtějí zbavit bolestí i těch ,,běžných" protože není normální aby nás něco bolelo. A také a pro všechny ,kteří se ptají, zda to co praktikují, je správně. V této lekci budete dbát na techniku a provedení pozice opravdu pečlivě.

REZERVOVAT LEKCI

YIN JÓGA 

Máte toho hodně a fakt si potřebujete odpočinout? Tuhle lekci ocení všichni, kteří mají tělo v tenzi, přitahují ramena k uším, vržou zubama, jelikož pořád někde pospíchají a utíkají. Zkrátka lidé, kteří mají rychlý životní styl a chtěli by se naladit na víkend odpočinkem.


SLOVY MARKET lekce, při které se roztečeme blahem a úplně se uvolníme. Pomalu, zlehka a do hloubky. Při těchto hodinách budeme směřovat k tomu, abychom se blaženě "odevzdali" a díky hlubokému
protažení a otevření se, ve svém těle cítili naprosto skvěle a uvolněně. Dost možná pak cestou ze studia budeme mít o dobrých deset čísel delší krok, jelikož naše kyčle poplují vzduchem úplně samy. První půlhodina po jinovce je s hlavou vysoko v oblacích...

SLOVY KAČKY - Hledáte lekci, kde se můžete chvilku válet a opravdu si odpočinout? V této lekci se drží pozice klidně i několik minut, díky pomůckám, které zařídí pohodlí v pozicích, aby vás nic netáhlo, nebolelo, vy mohli dýchat, odpočívat a propadat se do naprostého uvolnění. 

Tuhle lekci ocení všichni, kteří mají tělo v tenzi, přitahují ramena k uším, vržou zubama, jelikož pořád někde pospíchají a utíkají. Zkrátka lidé, kteří mají rychlý životní styl a chtěli by se naladit na víkend odpočinkem.

REZERVOVAT LEKCI

ČAKRA JÓGA

Lekce, které vám ukážou, že život není jen černobílý, ale je barevný stejně jako duha.


SLOVY ELIN - Doporučuji ji všem, kteří chtějí nahlédnout pod povrch, kteří se nebojí otevřít mysl a vidět do šíře i hloubky a především, nebát se setkat i se svým stínem. Protože my si posvítíme a stín se může rozplynout.

Lekce čakra jógy začínají slovním uvedením do tématu, vysvětlením spojitostí a poté pomocí dechu, ásan, muder i manter pracujeme na jejich harmonizaci.

Čakra jógu jsem začala nabízet klientům ve chvíli, kdy jsem se už velmi intenzivně zabývala ponorem z povrchu do hloubky. Pomocí těchto lekcí můžete pochopit fungování mezi myslí a tělem, mezi podvědomými a nevědomými reakcemi, mezi myšlením a chováním a tím co prožíváte ve svém životě běžně ale také jako velmi zásadní událost.

Lekce Vám ukáží, že život je barevný jako duha, provedou Vás některými zákoutími, o kterých možná ani netušíte, tak jako rodič by měl provázet dítě.

REZERVOVAT LEKCI


JÓGA PRO DĚTI

CHCETE PRO VAŠE DÍTĚ SMYSLUPLNOU AKTIVITU? Na lekcích se děti naučí lépe ovládat své tělo, zlepší své motorické dovednosti. Seznámí se s novými kamarády a socializují se. Jóga zlepšuje koncentraci a trpělivost, učí děti zpomalovat a hravou formou je učí pracovat se svým tělem, dechem i emocemi. Dítě si zvykne také na nové prostředí.


JAK TO PROBÍHÁ: Spolu s lektorkou si děti pomocí speciálních jógových karet sestaví příběh, který si pak společně zajógují. Na lekci jsou vítání maminky i tatínkové, kteří dítěti zajistí pocit bezpečí v novém prostředí a kolektivu. Jógovat však budou především děti, rodiče na této lekci pravidelně necvičí. Společně si na některých lekcích zkusíte konci lekce.

Jakmile si vaše dítko zvykne na nový prostor a kolektiv, můžete jej tam přivést a poté odejít. Budete mít 45 minut pro sebe na kávu, rychlý nákup (Albert je od našeho studia 3 minuty chůze) a nebo můžete jen tak koukat a odpočívat u nás ve studiu v patře. A to se vždycky hodí!

REZERVOVAT LEKCI


JEMNÁ JÓGA

Lekce, při které poznáte, že méně je někdy více. 

SLOVY TEREZKY - Jógové lekce, které plynou v mírném, klidném tempu, jemnou odlehčenou formu. Podporují relaxaci těla, protažení a rozhýbání kloubů, úlevu od svalového napětí. Z jedné pozice do druhé se přechází lehce a bez napětí. Lekce se snaží integrovat tělo a mysl prostřednictvím ásan, dýchání a meditace. Jemná jóga je vhodná začátečníky.


    REZERVOVAT LEKCI