VINYASA JÓGA

Toužíte po dynamickém pohybu a možná pár kapkách potu? Vinyasa jóga je dokonalé splynutí dynamického pohybu a dechu. Rozmanité lekce jógy, které vás budou bavit a dodají vám tolik potřebnou energii, vykouzlí úsměv na tváři a posílí vaše tělo i mysl.

SLOVY LEKTORKY ELIN - Pokud rádi plynule přecházíte mezi jednotlivými pozicemi a baví vás posouvat a pozorovat v lehkosti své hranice stability a flexibility, je tato lekce pro vás. Jestli se na konci týdne cítíte unavení, strnulí, bez nálady, tady se rozproudíte, uvolníte a budete s úsměvem připraveni prožít víkendové dny. Věřím, že se během lekce “stanete pohybem”, přepracované racio a mentálno si odpočine, vy se budete cítit spokojení, klidní a poplynete na vlně pohody. Podpoříme sílu, rozpracujeme ztuhlost, uvolníme napětí, a tak se podpoří zdraví fyzické, ale také mentální a duševní.


REZERVUJTE SI SPICY VINYASA FLOW S ELIN - PÁTEK 16:00

RECENZE SPICY VINYASA


SLOVY LEKTORKY JULIE - Vinyasa flow je dynamický styl cvičení, vhodný pro ty, kteří již jógu cvičili a znají základní ásany. Plynule přecházíme z jedné pozice do druhé a harmonicky propojujeme dech s pohybem. Občas všichni zažívame období, kdy se cítíme vyčerpaně a odkládáme věci  na později. Vinyasa  nás v tomto období nabudit a poskytnout tolik potřebnou energii.