HATHA JÓGA

Toužíte po sebepoznání a uvolnění těla i mysli? Cesta k sobě. Královna jógových cest a stylů. Lekce pomalejšího charakteru, kde se potkáte sami se sebou, uvolníte svou mysl, protáhnete a uvolníte své fyzické tělo. V pokročilejších lekcích jsou součástí meditace, které ásánovou praxi podtrhnou.

SLOVY LEKTORKY KAČKY - Hatha jóga vychází z tantry a vede nás skrze fyzické tělo. Mé otevřené lekce jsou zaměřeny na to, abychom rozšiřovali své vědomí a stávali se díky jógové praxi lepší verzí nás samotných, což je také jednou z hlavní myšlenek tantry. Jóga není pouze ásána a pár hezkých pohybů. 

- Lekce mých kurzů jsou různorodé. Dostanete ode mě takovou jógovou bonboniéru a zjistíte, po čem vaše tělo a mysl zrovna prahne, co potřebuje. Těšte se na kvalitní jógové základy, precizní jógové sekvence, vedení dechu, jógovou filozofii a úvod do každé praxe, která nás v daný týden čeká. 

REZERVUJTE HATHA JÓGU S KAČKOU - ČTVRTEK 16:45


SLOVY LEKTORKY JULIE - Hatha jóga je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Jedná se o pomalejší cvičení, kde v ásaně pohodlně setrváváte delší dobu. V každé pozici tak máte dostatek času vnímat, jak se v ní cítíte, jak reaguje vaše tělo a naopak můžete vypustit, jak v ní zrovna vypadáte. Budeme dbát na to, aby prováděná pozice byla pevná a pohodlná. Právě v Hatha józe si dopřejeme dostatek času, abychom procítili každou pozici na všech úrovních: fyzické, psychické a duchovní.

RECENZE LEKCÍ

ZNALOSTI  

MEDITACE


ŘÁD 


ZDRAVÉ EMOCE


BEZPEČNÉ A JASNÉ VEDENÍPROŽITKY


ÚLEVA OD BOLESTÍ