HATHA JÓGA

Toužíte po sebepoznání a uvolnění těla i mysli? Cesta k sobě. Královna jógových cest a stylů. Lekce pomalejšího charakteru, kde se potkáte sami se sebou, uvolníte svou mysl, protáhnete a uvolníte své fyzické tělo. V pokročilejších lekcích jsou součástí meditace, které ásánovou praxi podtrhnou.

SLOVY LEKTORKY KAČKY - Hatha jóga vychází z tantry a vede nás skrze fyzické tělo. Mé otevřené lekce jsou zaměřeny na to, abychom rozšiřovali své vědomí a stávali se díky jógové praxi lepší verzí nás samotných, což je také jednou z hlavní myšlenek tantry. Jóga není pouze ásána a pár hezkých pohybů. 

Lekce mých kurzů jsou různorodé. Dostanete ode mě takovou jógovou bonboniéru a zjistíte, po čem vaše tělo a mysl zrovna prahne, co potřebuje. Těšte se na kvalitní jógové základy, precizní jógové sekvence, vedení dechu, jógovou filozofii a úvod do každé praxe, která nás v daný týden čeká. 

Pokud se hned při první lekci necítíte na přílišnou fyzickou námahu, zvolte Hatha jógu, která je spíše pomalejšího charakteru. Během lekce se příjemně protáhnete a uvolníte své fyzické tělo. V pozicích budete setrvávat o trochu déle než při jiných stylech jógy, to vám ale přinese i příležitost ponořit se do sebe. Tyto lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. V pokročilejších lekcích vyzkoušíte i meditaci, která ásánovou praxi ještě více podtrhne.

 REZERVUJTE HATHA JÓGU S ELIN - ÚTERÝ 18:30 

RECENZE LEKCÍ

ZNALOSTI  

MEDITACE


ŘÁD 


ZDRAVÉ EMOCE


BEZPEČNÉ A JASNÉ VEDENÍPROŽITKY


ÚLEVA OD BOLESTÍ