ČAKRA JÓGA

Lekce jógy, které vám ukážou, že život není jen černý nebo bílý, ale barevný jako duha.

Čakra, nebo-li kolo, vír, je energetické centrum našeho těla, kudy proudí prána, naše životní energie.
A právě se systémem 7 základních čaker vás Elin během této lekce provede. Nahlédnete pod povrch svého fyzického těla, otevřete mysl a dotknete se energií proudících v těle. Budete tak mít prostor pracovat svými emocemi, na psychice a naučit se nebát se svých vnitřních stínů.
Protože každý stít se ve světle rozplyne. :)

SLOVY LEKTORKY ELIN - Doporučuji ji všem, kteří chtějí nahlédnout pod povrch, kteří se nebojí otevřít mysl a vidět do šíře i hloubky a především, nebát se setkat i se svým stínem. Protože my si posvítíme a stín se může rozplynout.
Lekce čakra jógy začínají slovním uvedením do tématu, vysvětlením spojitostí a poté pomocí dechu, ásan, muder i manter pracujeme na jejich harmonizaci.
Čakra jógu jsem začala nabízet klientům ve chvíli, kdy jsem se už velmi intenzivně zabývala ponorem z povrchu do hloubky. Pomocí těchto lekcí můžete pochopit fungování mezi myslí a tělem, mezi podvědomými a nevědomými reakcemi, mezi myšlením a chováním a tím co prožíváte ve svém životě běžně ale také jako velmi zásadní událost.
Lekce Vám ukáží, že život je barevný jako duha, provedou Vás některými zákoutími, o kterých možná ani netušíte, tak jako rodič by měl provázet dítě.


KURZ ČAKRA JÓGY PONDĚLÍ 19:OO