JDETE NA JÓGU ÚPLNĚ POPRVÉ? 

Chystáte se k nám poprvé na jógu? Skvělé! Moc rádi Vás v našem studiu přivítáme.Nevíte si rady, na kterou lekci se přihlásit, co si s sebou vzít, nebo jak se připravit? Sepsali jsme pro Vás pár bodů, abychom Vám přípravu i zorientování se v lekcích co nejvíce usnadnili a zpříjemnili.

Co vás možná nenapadne, ale je dobré vědět..

Oblečení

Oblékněte si pohodlné sportovní oblečení, které Vás nikde netáhne, neškrtí, neroluje se, ve kterém se jednoduše cítíte dobře. Legíny nebo kraťasy jsou vždy skvělou volbou. 

V podzimních a zimních měsících doporučujeme také lehkou mikinu a hrubé ponožky.


Kam si dát podložku?

Nebojte se zvolit si takové místo, odkud dobře na lektorku uvidíteVětšinu z nás láká se na první lekci schovat někam dozadu a raději dělat, že tam ani nejste. U nás se rozhodně nemusíte bát. Naše lektorky rozhodně nekoušou! :) A pokud budete potřebovat pomoci např. s některou pozicí, velmi rády tu pro Vás budou.

NEBERTE SI PROSÍM TELEFONY, KABELKY, TAŠKY ANI ŽÁDNÉ JINÉ VĚCI DO SÁLU. Studio je zamčené a nikdo se do něj během lekce nedostane. Sál chceme mít hezky čistý a prostorný.

Jak se připravit před lekcí

Ideální je alespoň hodinu před lekcí nejíst a pokud možno omezit tekutiny. V józe se setkáte s předklony i inverzními pozicemi, během nichž dochází k mírnému tlaku a mačkání břišní dutiny, což by po svíčkové se šesti mohlo vyvolat minimálně pocit těžkosti.  Kde studio najdete?

Naše jógové studio najdete na náměstí Svobody 27, Frýdek - Místek (v budově s podloubím vedle růžového sekáče Genesis.), ve 3. patře. Při vstupu do studia sundejte boty v chodbě dole. Prosíme, využijte možnost odložit a uschovat si své osobní věci v našem jógovém studiu nahoře v patře, nebude se tak v chodbě při výměnách během lekcí tvoři fronta na kabáty/ bundy a boty.

 Kde je naše recepce a jak funguje?

Naše recepce je ve 3.patře a při vstupu do studia jdete přímo rovně. Přivítá Vás tady lektorka vaší lekce.

Pokud jste lekci hradili přes systém, není potřeba se hlásit.Platíte hotově? Tak to na recepci budete správně.

Pokud chcete pomoct s rezervací nebo dobitím kreditu, jsme zde pro vás.

Co pro Vás ve studium máme k dispozici?

K zapůjčení zde najdete kvalitní a pohodlné jógové podložky. Nicméně, pokud plánujete chodit na jógu pravidelně, doporučujeme pořídit si vlastní. Brzy poznáte, že ta Vaše je jen jedna jediná. :)

Na recepci Vás čeká také zdarma drobné občerstvení a k dispozici je i voda, kterou se můžete volně občerstvit bez optání.

 Jak jsou lekce náročné?

Doporučení, zda je lekce vhodná pro začátečníky nebo pokročilé, jste určitě už zaznamenali u popisu lekcí výše. V rezervačním systému náročnost lekcí najdete také, a to přímo u jednotlivých lekcí, stejně tak, jako jejich popis, např. zaměření na určité partie těla.

Kdy se dostavit na lekci?

Ideální je dorazit na lekce pár minut předem. 10 - 15 min úplně stačí na to, abyste se stihli v klidu a bez zbytečného stresu připravit, převléci a třeba i okouknout naše studio nebo se seznámit s lektorkou či dalšími účastníky lekce. Není třeba chodit dříve, před Vaší lekcí pravděpodobně již probíhá/končí předchozí lekce, která končí relxací a je vyžadován klid. Při příchodu 10 min. předem se pohodlně a bez front vystřídáte v kabinkách, na recepci i věšáků na kabáty.

 Kde se mohu převléknout a nechat své věci?

V našem jógovém studium máte k dispozici převlékací kabinky v patře. Převlékněte se pohodlně tam. Zároveň si v patře můžete své věci odložit. 

Přejeme Vám, ať se Vaše první lekce jógy vydaří

a vy si z ní odnesete nejen příjemné okamžiky, ale odejdete i uvolnění a dobře naladěni.  

Pokud Vás zajímá něco konkrétního, co jste ve článku nenašli, napište nám na [email protected], rádi vám odpovíme. Pokud s něčím ve studiu budete mít problém, prosím dejte nám o tom vědět také. Pokud nebudeme vědět, že je něco v nepořádku nebudeme mít možnost vše napravit.

Těšíme se na viděnou na některé z našich lekcí. Namaste.

REZERVOVAT LEKCI