JÓGA, MANTRY & HARMONIUM

POZNEJTE JÓGU V JEJÍ PLNOSTI, S NÍ I KOUZLO HLASU, MEDITACÍ, ZVUKU A VIBRACÍ.

START 9.1.  / 5  lekcí / 90 minut/ 1290,-


KURZ MÍSTEK ÚTERÝ 16:15

Jednou z mých milovaných aktivit už od malička byl zpěv a pohyb. Přála jsem si být zpěvačkou a stát na pódiu, vystupovat před lidmi, stejně tak jako mě bavilo vést rozcvičky v tělocviku. Nakonec to dopadlo dle přání, jen s malou úpravou a kombinací obou aktivit. Mé pódium není v arénách a na festivalech, ale na podložce před klienty v mém jógovém studiu, kde provázím jógovými praxemi a na konci hraju na harmonium a zpívám mantry místo hitů

V tomto kurzu vás čekají nádherné ásánové praxe, které vás pohladí na těle i hlouběji. Dozvíte se, co to jsou mantry a jak fungují spolu s ásánovou praxí nebo jako praxe samostatná.

Tento kurz je mým jedinečným a srdcovým dílem. Čeká vás v něm ásánová praxe, která bude doplněna o mantry, meditace a hru na harmonium.

Kurz neobsahuje záznamy lekcí. 

Kurz vede: Kačka Polomská

CO SE BĚHEM KURZU NAUČÍTE? 

  • Co je to mantra 
  • Význam manter, které budeme používat 
  • Jak na nás mantry působí a k čemu je můžeme využívat
  • Vnímat víc své tělo a sami sebe
  • Správně a bezpečně provádět veškeré pohyby a techniky
  • Co je to jóga a jaké jsou její formy
  • Odpočívat 
  • Vybírat efektivně praxe sobě na míru
  • Nové meditace a dechové techniky 
  • Jak si ulevit od bolestí těla či při psychických obtížích

KOUPIT KURZ

POCIT ZAHLCENÍ A STRES?


Stres je novodobý zabiják, častá příčina bolestí těla a také poruch naší mysli. Začínat to může tím, že nejsme schopni náš nervový systém přivést do stavu odpočinku, prasympatika a naše tělo ztrácí možnost odpočívat, regenerovat a nechat dobře pracovat náš imunitní systém. To může mít za příčinu nekvalitní spánek a s ním nedostatek procesů uzdravení, častá onemocnění, nadváhu, bolesti hlavy, nálada nám klesá, stejně jako kvalita našeho života.

Dlouhodobé bytí ve stresu, neodpočívat a být v jednom kole. V tom jsme dnes mistři a jsme za to na sebe často ještě pyšní. Dlouhodobý stres může do budoucna způsobit vysoký krevní tlak, cukrovku a další závažné nemoci. Dále také to, že budeme například kvůli spánové deprivaci náladoví, nesví a můžeme se dostat až do stavu úzkostí nebo depresí.

Jóga je skvělým nástrojem, jak se stresem bojovat. Je skvělým prostředkem k uvolnění našeho těla, mysli i nervového systému.

KOUPIT KURZ

CO JSOU PLUSY HARMONIA:

Mantry a zvuk harmonia na konci každé lekce podtrhnou vaše uvolnění na fyzické, emoční i mentální úrovni. Mé harmonium je laděno, narozdíl od většiny hudebních nástrojů, na 432 Hz. Frekvence 432 Hz je nejbližší přirozené lidské frekvenci a frekvenci planety země. 


Studie z roku 2019 potvrzuje, že poslech hudby laděné na frekvenci 432 Hz snižuje krevní tlak a srdeční frekvenci, ale také napomáhá ke snížení stresu i únavy a vyvolává relaxační stavy zpomalením a prohloubením dechu a větší kyslíkové saturace.

STUDIE: Přečíst studii

KOUPIT KURZ VE FREEDOMU

VYZKOUŠEJTE LEKCI ZDARMA

Než si zakoupíte celý kurz, zjistěte, jestli vám bude vyhovovat mé vedení, to jak mluvím a intenzita lekcí.  
Líbí se vám jak vedu lekce? Rezervujte si své místo na kurzu ještě dnes.

PODMÍNKY KURZŮ: 

Náhrada 2 lekcí je možná na jiných lekcích v mých kurzech ať už v Místku ve studiu Freedom . Náhradu lekcí je možno využít do konce zakoupeného kurzu tzn. 12 týdnů od jeho zakoupení. 

Storno rezervace kurzu je možno nejpozději 7 dní před začátkem kurzu. Poté je storno poplatek 100% zálohy z kurzu. 

Rezervujte si kurz ještě dnes.