FREEDOM FLOW

Jóga radí: Udržujme si svěžest, čistotu a citlivost. Minimalizujme si svou připoutanost v různých směrech a maximalizujme svou spokojenost a štěstí.

FREEDOM FLOW S TEREZOU - Terezka vám nabídne úžasnou Vinyasa jógu v příjemném tempu. Zaměříme se v každé lekci na jiné aspekty a cíle ja ko jsou zdravé držení těla, pevný střed, protažení krku a šíje nebo masáž beder a uvolnění kyčlí. Podpoříme imunitu nastavíme rovnováhu a klidnou mysl, která s Vámi zůstane. Vytvoříme místo pro nové a necháme odejít co nám už neslouží. Načerpáme novou energii. Na závěr každé lekce, ať už bude její zámer jakýkoliv, vše podpoříme příjemnou relaxací.


REZERVUJTE FREEDOM FLOW S TEREZKOU - ÚTERÝ 17:00

FREEDOM FLOW S MILADOU - Hledáte dynamickou lekci, během které uvolníte tělo, posílíte svaly, zvýšíte flexibilitu a a současně zažiteje pocit, že jste Free? Tak pro vás je tu lekce Freedom flow, hravá Vinyasa, která je zaměřená na protažení celého těla, posílení svalů, zlepšení postoje i prohloubení dechu pomocí technik pranayamy. Plynulou flow zakončíte přijemnou relaxací, vstřebáte předchozí jógové pozice, jejich účinek na tělo i mysl a dokonale se uvolníte po fyzické praxi.


REZERVUJTE FREEDOM FLOW S MILI - PÁTEK 16:15

FREEDOM FLOW

Jóga radí: Udržujme si svěžest, čistotu a citlivost. Minimalizujme si svou připoutanost v různých směrech a maximalizujme svou spokojenost a štěstí.

Terezka vám nabídne úžasnou Vinyasa jógu v příjemném tempu. Zaměříme se v každé lekci na jiné aspekty a cíle jako jsou zdravé držení těla či pevný střed, protažení krku a šíje nebo masáž beder a uvolnění kyčlí. Podpoříme imunitu nastavíme rovnováhu a klidnou mysl, která s Vámi zůstane. Vytvoříme místo pro nové a necháme odejít co nám už neslouží. Načerpáme novou energii. Na závěr každé lekce, ať už bude její zámer jakýkoliv, vše podpoříme příjemnou relaxací.

 REZERVOVAT LEKCI