KURZ JÓGY PROTI STRESU A NAPĚTÍ 

NAUČTE SE ODPOČÍVAT A ZPOMALIT. PÉČE O NAŠE MENTÁLNÍ A DUŠEVNÍ ZDRAVÍ. KURZ, PO KTERÉM BUDETE VĚDĚT, JAK ODPOČÍVAT, A UŽ SI ODPOČINEK NIKDY NEBUDETE VYČÍTAT.

14.9. - 21.12. / 12 lekcí/ 75 minut


MÍSTEK, FREEDOM -  ČTVRTEK 17:3O

Jste podnikatelka, podnikatel, vrcholový manažer či maminka na mateřské? Jste někdo, kdo hodně pracuje hlavou? Máte někdy nebo často pocit přehlcení? Je váš život poněkud upjatý a vážný? 

Jste na správné adrese. Pojďte zpomalit, hledat lehkost v každodenním koloběhu, naučte se odpočívat a následně si to nevyčítat.

 • Kurz zvládnou jak začátečníci, tak i pokročilí.  Začátečníci se naučí jednoduché ásány, dechové techniky, pokročilí zase nové relaxační techniky, meditace, jóga nidru. Cílem kurzu bude zklidnit přehlcenou mysl, umět zpomalit myšlenky, rozpustit zatuhlé tělo a prožít více lehkosti v našem životě. Rychlý život je totiž život v křeči a není dlouhodobě k žití.


Kurz vede: Kačka Polomská

JAKÁ JSOU TÉMATA KURZU?

  - Jak funguje káva a jiné stimulanty 
  - Náš nervový system a jak s ním pomocí jógových technik pracovat
  - Co vše spouští stres? 
  - Jak zkvalitnit svůj spánek
  - Proč potřebujeme spát a jak spánek funguje
  - Jak nemít zlý pocit z toho, že nic nedělám
  - Nervový systém a jeho vliv na psychiku i fyzické tělo
  - Ásány a pozice z konceptu ZOGA movement, které budou zaměřeny na místa na našem těle, kde se náš stres shromažďuje nejčastěji
  - Relaxace (dostanete také nahrávku, kterou můžete kdykoli použít doma a odpočinout si kdykoli mimo kurz)
  - Joga nidra
  - Jednoduchý úkol na každý týden, jak zpomalit nebo si odpočinout
  Budeme se spolu učit žasnout a umět vidět krásu obyčejných věcí, které nám pomáhají přirozené zpomalit
  SOUČÁSTÍ KURZU JSOU TAKÉ TIŠTĚNÁ JÓGOVÁ SKRIPTA.


KOUPIT KURZ F - M ČTVRTEK 17:3O/ 2800,-

POCIT ZAHLCENÍ A STRES


Dlouhodobé bytí ve stresu, neodpočívat a být v jednom kole. V tom jsme dnes mistři. Dlouhodobý stres může do budoucna způsobit vysoký krevní tlak, cukrovku a další civilizační nemoci. Dále může přinést to, že budeme náladoví, nesví a můžeme se dostat až do stavu úzkostí nebo depresí.

Jóga je skvělým nástrojem, jak se se stresem a napětím vyrovnat. Je skvělým prostředkem k uvolnění našeho těla, mysli i nervového systému

Hudební lázeň na konci každé lekce podtrhne vaše uvolnění a léčivá frekvence 432 Hz se postará o uvolnění na fyzické, emoční i mentální úrovni. 432 Hz je frekvence nejbližší přirozené lidské frekvenci. Pomalá hudba a melodie poskytuje posluchačům emocionální a fyzické uvolnění.

KOUPIT KURZ F - M ČTVRTEK 17:3O

CO VŠE JE SOUČÁSTÍ KURZU?

 •  12 LEKCÍ - zaměřeno na uvolnění stresu, napětí, přehlcení a pocitu, že na nás všechno padá
 • TIŠTĚNÁ SKRIPTA
 • ZÁZNAMY LEKCÍ Z KURZU NA DOMA PO DOBU TRVÁNÍ KURZU ZDARMA - Po skončení kurzu si jej budete moci za zvýhodněnou cenu zakoupit i v online podobě a mít jej kdykoli k dispozici do konce dob internetu.

KURZ JE VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ POZNAT JÓGU V JEJÍ PLNOSTI, A LEKCE, KTERÉ DÁVAJÍ OD ZAČáTKU AŽ DO KONCE SMYSLUPLNÝ CELEK.

VYZKOUŠEJTE LEKCI ZDARMA 

Než si zakoupíte celý kurz, zjistěte, jestli vám bude vyhovovat mé vedení, jak mluvím a intenzita lekcí. Tato lekce je pro vaše ramena, šíje a krk. Líbí se vám jak vedu lekce? Rezervujte si své místo na kurzu ještě dnes. 


 REZERVOVAT KURZ 

RECENZE ÚČASTNÍKŮ MINULÝCH KURZŮ

Přečtěte si co o kurzu říkají ti, kteří jím prošli v minulosti. 

UŽITEČNÉ INFORMACE


VYSOKÁ KVALITA 


LEPŠÍ KONCENTRACEZNALOSTIASISTENCE V POZICÍCH


PRANAYAMAZLEPŠENÍ PSYCHIKY A ZAD

ZKLIDNĚNÍ MYSLI


LEPŠÍ NÁLADA


ÚLEVA OD BOLESTI


RADOST

POZITIVNÍ EMOCE