JRNÍ KURZ JÓGOVÉ TERAPIE PRO MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ.

POZNEJTE JÓGU V JEJÍ PLNOSTI A S NÍ KOUZLO MEDITACÍ. TERAPIE PRO VAŠI MYSL. KURZ, KTERÝ VÁS BEZPEČNĚ DOVEDE K PRANAYAMĚ A POHODLNÉ MEDITACI

ZAČÍNÁME V KVĚTNU 2023,  LEKTORKA: KAČKA POLOMSKÁ

KOUPIT KURZ/ 8 LEKCÍ, 90min.

Je váš cíl udělat si pořádek v tom, co to vlastně jóga je, jak při její praxi postupovat a chcete aby vaše jóga už nadále nebyly jen další random a nárazové lekce, které vám zrovna padnou pod nos?  Jóga už je nějakou dobu ve vašem životě a chcete dát vaší praxi hlubší smysl a větší řád?

V tomto kurzu se postupnými kroky dostaneme k meditacím. Okusíme v kurzu celkem 3-4 a každou budeme několikrát opakovat, ásánová praxe však bude pokaždé jiná. 

NECHCETE ČEKAT NA KVĚTEN 2023? ZAREZERVUJTE SI JEDNORÁZOVOU LEKCI HATHA JÓGA MASTERCLASS A VYZKOUŠEJTE CO VÁS ČEKÁ.
REZERVOVAT 90min. HATHA JÓGA MASTERCLASS - ČTVRTEK 16:45

CO SE BĚHEM KURZU NAUČÍTE? 

Na konci tohoto kurzu budete:

 • umět správně a bezpečně provádět pranayamu
 • schopni meditovat a zvolit tu správnou meditaci pro Vás
 • vědět jak dýchat pro zklidnění a jak dýchat pro nabuzení
 • vědět co jsou to mantry a čemu se používají
 • vědět co je to jóga, tantra, ayurveda
 • umět odpočívat a odpočinek si nevyčítat
 • umět vybrat co nejvhodnější jógovou praxi pro vás
 • mít uvolněné tělo i mysl
 • dobrý pocit z toho, že jste pro sebe udělali dobrou věc

SOUČÁSTÍ KURZU JSOU TAKÉ TIŠTĚNÁ JÓGOVÁ SKRIPTA O 60 STRANÁCH, KTERÉ JSEM PRO VÁS SAMA NAPSALA A VYTVOŘILA.

KOUPIT KURZ ZA 1860,-

POCIT ZAHLCENÍ A STRES


Stres je novodobý zabiják, častá příčina bolestí těla a také poruch naší mysli. Začínat to může tím, že nejsme schopni náš nervový systém přivést do stavu odpočinku, prasympatika a  naše tělo ztrácí možnost odpočívat, regenerovat a nechat dobře pracovat náš imunitní systém. To může mít za příčinu nekvalitní spánek a sním nedostatek procesů uzdravení, častá onemocnění, nadváha, bolesti hlavy, nálada nám klesá, stejně jako kvalita našeho života.

Dlouhodobé bytí ve stresu, neodpočívat a být v jednom kole. V tom jsme dnes mistři a jsme za to na sebe často ještě pyšní. Dlouhodobý stres může do budoucna způsobit vysoký krevní tlak, cukrovku a další závažné nemoci. Dála také to, že budeme například díky pánové deprivaci náladoví, nesví a můžeme se dostat až do stavu úzkostí nebo depresí.

Jóga je skvělým nástrojem jak se stresem bojovat. Je skvělým prostředkem k uvolnění našeho těla, mysli i nervového systému.

KOUPIT KURZ

JAK JEDNOTLIVÉ LEKCE BUDOU VYPADAT:

Prvních 10-15 minut věnuji teorii a úvodu do praxe, která nás čeká. Poté si převedeme uvedené věci do praxe a zažijete si je na vlastní kůži. 10-15 min teorie 45-55min. ásánová praxe, 3-5min vedená relaxace 15min pranayama a meditace

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ? 

Pro ty, kteří za sebou mají buď kurz HATHA JÓGA 01 nebo alespoň půl roku praxe na otevřených lekcích. KURZ JE VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ UCELENÝ KURZ, ŘÁD A LEKCE, KTERÉ DÁVAJÍ DOHROMADY CELEK.

 • Je vhodný pro všechny, kteří chtějí znát jógu v její plnost a jít hlouběji do sebe. 

ZVLÁDNU TENTO KURZ?

Máte za sebou jeden z mých kurzů nebo půl roku jógové praxe? Umíte si pohodlně sednout, směřovat svou pozornost jedním směrem a jste otevření novým znalostem a technikám pro uzdravení vaši mysli? Tak jej zvládnete, nepodceňujte se! Tento kurz není podmíněn vaší flexibilitou a jak moc se umíte zamotat do pozic. Ásány jsou v tomto kurzu méně podstatné. 

KOUPIT KURZ

TEORETICKÁ TÉMATA KURZU:

1. CO JE TO JÓGA, TANTRA, AYURVÉDA
2. 7 STUPŇŮ JÓGY
3. CO JE TO PRANAYAMA, PRÁNA, BANDHY
4. PRATYAHARA
5. 8 PILÍŘŮ JÓGY
6. NAŠE MYSL
7. MANTRA
8. DHARMA

ZAREZERVOVAT SI MÍSTO

VYZKOUŠEJTE LEKCI ZDARMA

Než si zakoupíte celý kurz, zjistěte, jestli vám bude vyhovovat mé vedení, to jak mluvím a intenzita lekcí. Tato lekce je pro vaše ramena, šíje a krk. Líbí se vám jak vedu lekce? Rezervujte si své místo na kurzu ještě dnes.

 • Tento kurz je zejména pro ty, kteří chtějí objevit kouzlo meditací a stojí také o pohyb, protažení, odpočinek, kompenzování rychlého života, plného podnětů, rychlosti a práce a každodenního koloběhu.
 • V prvních lekcích nás čeká pranayama, což je práce s naší energií a budeme se učit naši energií vnímat a objevovat ji. Následně přijdou na řadu meditace, které budou mít každá své specifické zaměření.
 • KONČIT KURZ BUDETE S NADŠENÍM, KLIDNĚJŠÍ MYSLÍ A NABITÝMI VĚDOMOSTMI.