KURZ JÓGOVÉ TERAPIE A AJURVÉDY PRO OTEVŘENÉ ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ.

POZNEJTE JÓGU V JEJÍ PLNOSTI, S NÍ I KOUZLO DECHU, MEDITACÍ A PŘESAHEM DO BĚŽNÉHO ŽIVOTA.
TERAPIE NEJEN PRO TĚLO, ALE TAKÉ PRO VAŠI MYSL.

start 12.9.  / 12 lekcí / 90 minut


KURZ TŘINEC ÚTERÝ 16:3O

Kurz v Třinci v Balans studio: Staroměstská 534
Třinec, 73961

Ajurvéda je terapeutickým prvkem jógy. Jóga díky ní přechází z podložky i do běžného života  v podobě doporučení co jíst, kdy máme nejvíc energie, jaké praktikovat meditace vhodné právě pro náš konkrétní typ. 

Je váš cíl pečovat nejen o tělo, ale také o mysl a prostoupit dál, než je hranice fyzického těla? Chcete, aby vaše jóga už nadále nebyla jen dalšími random a nárazovými lekcemi, které vám zrovna padnou pod nos? Jóga už je nějakou dobu ve vašem životě a chcete dát vaší praxi hlubší smysl a větší řád?

Součástí kurzu bude také orientační test našich dóš a následného zaměřování praxí na jejich léčení. Přinese praktické tipy ohledně stravy pro každý z těchto tipů a také tipy, jak přistupovat ke své praxi a dalším aspektům života.

V tomto kurzu se postupnými kroky dostaneme k meditacím a součástí bude také ajurvéda, která je terapeutickým prvkem jógy, pokud nás nezajímá “pouze” uzdravit bolavé tělo. Okusíme v kurzu celkem 3-4 meditace a každou budeme několikrát opakovat, ásánová praxe však bude pokaždé jiná stejně jako teorie.

Kurz vede: Kačka Polomská


CO SE BĚHEM KURZU NAUČÍTE? 

Na konci tohoto kurzu budete:

 • umět správně a bezpečně provádět pranayamu a vědět, co to pranayama je
 • vědět, co je to ajurvéda a jaká je vaše aktuální konstituce (váta, pitta, kapha) 
 • jak na základě tohoto zjištění mít povědomí o tom, jak si přizpůsobit stravu, zvolit vhodný pohyb a přístup k jógové praxi
 • vědět jak dýchat pro zklidnění a jak dýchat pro nabuzení
 • vědět, co je to jóga, tantra, ayurveda
 • určíme si orientačně poměr Dóš v našem těle - k tomu vám ale vždy doporučím individuální konzultaci s vystudovaným ajurvédským léčitelem pro přesné určení 
 • umět odpočívat a odpočinek si nevyčítat
 • umět vybrat co nejvhodnější jógovou praxi pro vás
 • mít uvolněné tělo i mysl
 • dobrý pocit z toho, že jste pro sebe udělali správnou věc

SOUČÁSTÍ KURZU JSOU TAKÉ TIŠTĚNÁ JÓGOVÁ SKRIPTA O 60 STRANÁCH, KTERÉ JSEM PRO VÁS NAPSALA A VYTVOŘILA.

KOUPIT KURZ

POCIT ZAHLCENÍ A STRES?


Stres je novodobý zabiják, častá příčina bolestí těla a také poruch naší mysli. Začínat to může tím, že nejsme schopni náš nervový systém přivést do stavu odpočinku, prasympatika a naše tělo ztrácí možnost odpočívat, regenerovat a nechat dobře pracovat náš imunitní systém. To může mít za příčinu nekvalitní spánek a s ním nedostatek procesů uzdravení, častá onemocnění, nadváhu, bolesti hlavy, nálada nám klesá, stejně jako kvalita našeho života.

Dlouhodobé bytí ve stresu, neodpočívat a být v jednom kole. V tom jsme dnes mistři a jsme za to na sebe často ještě pyšní. Dlouhodobý stres může do budoucna způsobit vysoký krevní tlak, cukrovku a další závažné nemoci. Dále také to, že budeme například kvůli spánové deprivaci náladoví, nesví a můžeme se dostat až do stavu úzkostí nebo depresí.

Jóga je skvělým nástrojem, jak se stresem bojovat. Je skvělým prostředkem k uvolnění našeho těla, mysli i nervového systému.

KOUPIT KURZ

JAK JEDNOTLIVÉ LEKCE BUDOU VYPADAT:

Prvních 10-15 minut věnuji teorii a úvodu do praxe, která nás čeká. Poté si převedeme uvedené věci do praxe a zažijete si je na vlastní kůži. 10-15 min teorie 45-55min ásánová praxe, 3-5min vedená relaxace ,15min pranayama a meditace

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ? 

Pro ty, kteří za sebou mají buď kurz HATHA JÓGA 01 nebo alespoň půl roku praxe na otevřených lekcích nebo šikovného začátečníka. KURZ JE VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ UCELENÝ KURZ, MEDITACE, PRÁCI S ENERGIÍ, ŘÁD A LEKCE, KTERÉ DÁVAJÍ DOHROMADY CELEK.

 • Je vhodný pro všechny, kteří chtějí znát jógu v její plnost a ponořit se hlouběji. 

ZVLÁDNU TENTO KURZ?

Máte za sebou jeden z mých kurzů nebo půl roku jógové praxe nebo jste šikovný a pohybově nadaný začátečník? Umíte si pohodlně sednout, směřovat svou pozornost alespoň chvíli jedním směrem a jste otevření novým znalostem a technikám pro uzdravení jak vaší mysli, tak těla? Tak jej zvládnete, nepodceňujte se! 

Tento kurz není podmíněn vaší flexibilitou a jak moc se umíte zamotat do pozic. Ásány jsou v tomto kurzu méně podstatné. 

KOUPIT KURZ V TŘINCI

TEORETICKÁ TÉMATA KURZU:

1. CO JE TO JÓGA A AJURVÉDA, JAK SPOLU DOHROMADY DÁVAJÍ JÓGOVOU TERAPII
2. 7 STUPŇŮ JÓGY
3. AJURVÉDA A JEJÍ UŽITÍ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ
4. VÁTA, PITTA, KAPHA
5. NAŠE MYSL
6. JAK SE STRAVOVAT DLE AJURVÉDY 

ZAREZERVOVAT SI MÍSTO V TŘINCI

VYZKOUŠEJTE LEKCI ZDARMA

Než si zakoupíte celý kurz, zjistěte, jestli vám bude vyhovovat mé vedení, to jak mluvím a intenzita lekcí. Tato lekce je pro vaše ramena, šíje a krk. Líbí se vám jak vedu lekce? Rezervujte si své místo na kurzu ještě dnes.

CENA KURZŮ: 

Třinec - 3000,- a cena obsahuje / 12 lekcí / 90min./ tištěná skripta. 

Náhrada 2 lekcí je možná na jiných lekcích v mých kurzech ať už v Místku ve studiu Freedom a nebo Třinci. Náhradu lekcí je možno využít do konce zakoupeného kurzu tzn. do konce června 2023. 

Storno rezervace kurzu je možno nejpozději 7 dní před začátkem kurzu. Poté je storno poplatek 100% z ceny kurzu. 


KONČIT KURZ BUDETE S NADŠENÍM, KLIDNĚJŠÍ MYSLÍ A S NOVĚ NABITÝMI PRAKTICKÝMI VĚDOMOSTMI.

Na nic nečekejte, rezervujte si kurz ještě dnes.